Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie "Amoris Laetitia" w naszym życiu. Chcemy w maju każdego dnia przybliżyć innym fragment "Amoris Laetitia" wraz z komentarzem lub świadectwem mażłonków.
Wybierzcie temat, który szczególnie jest Wam bliski i napiszcie komentarz lub świadectwo ze swojego życia odnośnie kwestii poruszanej przez Papieża Franciszka w tym fragmencie.

Możecie także napisać świadectwo odnośnie Waszego małżeństwa lub jakiegoś wydarzenia czy doświadczenia z Waszego życia bez wybierania tematu.

Można oczywiście napisać swoje komentarze lub świadectwa do kilku fragmentów.

Prosimy także o wpisanie swoich danych oraz jakiejś formy kontaktu. Chcemy wydać te rozważania w formie książkowej oraz publikować w internecie. Wasze rozważania (świadectwo) zostanie podpisane Waszymi danymi, które wpiszecie. Kontakt nie zostanie udostępniony w żadnym miejscu, ani innym podmiotom. Chcemy także stworzyć wersję audio (lub video) i wpisany kontakt zostanie wykorzystany tylko w celu uzgodnienia szczegółów z tym związanych.


Wybierzcie temat, na który chcielibyście napisać świadectwo lub komentarz. (Pojawią się pomocnicze teksty z Adhortacji "Amoris Laetitia").
Możecie także napisać świadectwo odnośnie Waszego małżeństwa lub jakiegoś wydarzenia w Waszym życiu, bez wybierania tematu.